Гурток “Лідерство – запорука успіху”

Гурток «Лідерство  – запорука успіху» створений для активних, рішучих та неординарних!

Лідер ніколи не скоряється невдачам — навпаки, вони загартовують його, надихаючи на нові, більш потужні зусилля.

Наполеон Хілл

Гурток «Лідерство – запорука успіху» сформований за ініціативи Департаменту освіти і науки Хмельницької державної адміністрації. Гурток почав своє існування у 2017 році на базі Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді. Керівник – Савчук Юлія Віталіїівна, культорганізатор ХДЦЕВУМ, за освітою керівник-управлінець навчального закладу, активно займаюсь громадською діяльністю.

Курс передбачає участь кожного учня в соціальному проектуванні, що послужить для них практичним застосуванням набутих знань із лідерства і досвідом громадянської дії.

Головна мета гуртка формування досвіду громадянської поведінки лідерів, а саме — залучення їх до справ і турбот навчального закладу, до реальної участі в державотворенні, сприяння розвитку молодіжного руху, створенню громадських дитячо-юнацьких організацій.
   На заняттях вихованці вивчають основи теорії лідерства, розвивають свої творчі та лідерські якості, вчаться реалізовувати себе та свої ідеї.

Лідери беруть активну участь у соціальному житті міста, створюють та реалізовують соціальні проекти, проводять творчі зустрічі та ігрові програми.

Члени гуртка постійно залучені до концертної діяльності ХДЦЕВУМ, приймають активну участь над створенням сценаріїв до масових заходів, проводять творчі зустрічі, концерти та фестивалі, а також долучаються до створення та формування молодіжної газети Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів області «Крила юності», створюють інформаційні повідомлення для сайту ХДЦЕВУМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.