Команда «Крейзі живописці» Хмельницького професійного ліцею – учасник ІІ гри сезону телевізійної ліги Битва вузів «КВКактус – 2018»

Команда-переможець обласного конкурсу КВК «Проф.фест» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Крейзі живописці» Хмельницького професійного ліцею 15 березня прийняла участь у ІІ грі сезону телевізійної ліги команд КВК Битва вузів «КВКактус-2018».

На цю гру із нетерпінням чекали всі прихильники Клубу веселих і кмітливих.

На турнірному шляху було багато перешкод. Претендентами на вихід до фіналу, крім команди «Крейзі живописці», були досвідчені команди з м.Чернівців, м.Хмельницького, м.Кам`янця-Подільського та смт.Дунаївці.

Судили команди 13 експертів – відомі діячі культури і мистецтва Хмельниччини.

Команди демонстрували свій особливий стиль гри в чотирьох конкурсах – «Привітання», «Розминка», «Біатлон» та музичне домашнє завдання. Варто зазначити, що глядацький зал буквально вибухав оплесками після кожного виступу учасників.

Впродовж усієї гри команда «Крейзі живописці» вражала публіку своїми пісенними та хореографічними талантами та створила позитивний настрій. Виступ був дотепним, оригінальним, авторський, сучасний та справив неабияке враження на кожного, хто був присутній у залі.

Долоні глядачів пашіли від гучних оплесків, а з потомлених від сміху облич не сходили усмішки.

Як і годиться, в кожному змаганні є переможці. Отже, за результатами чотирьох  конкурсів найбільше «кактусів» від експертів отримала команда «Ідеальна команда» Буковинського державного медичного університету.

Хлопці та дівчата з команди Хмельницького професійного ліцею доклали максимум зусиль та гідно представити свій навчальний заклад і професійну (професійно-технічну) освіту Хмельниччини серед кагали престижних навчальних закладів України, отримали 84 «кактуси» та посіли ІІІ місце.

Учасники команд зізналися, що отримали надзвичайне задоволення від гри.

Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді бажає учасникам надалі залишатися такими ж веселими та кмітливими, розумними та дотепними. Дякуємо командам за цікаву гру, глядачам – за увагу, а журі – за нелегку працю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.