Учні професійно-технічних навчальних закладів міста з волонтерською місією відвідали Хмельницький геріатричний пансіонат для ветеранів війни і праці

 «Літні люди − не тільки «предмет» турботи, опіки та служіння. Вони роблять цінний внесок в життя. Вони можуть і повинні використовувати багатий досвід, накопичений за довгі роки, щоб ділитися мудрістю, свідчити про надію і любов».

Святий Папа Іван Павло ІІ

За ініціативи Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді 17 квітня  лідери учнівського самоврядування та учні гуртка «Лідерство-запорука успіху» з благодійною місією відвідали Хмельницький геріатричний пансіонат для ветеранів війни і праці. 

Але приїхали вони не з порожніми руками, учні на гурткових заняттях та в позаурочний час зібрали кошти на які придбали печиво, а також прихопили з собою  вживаний та новий одяг для людей поважного віку.

Гостей привітно зустріли завідувач та персонал відділення. Деякі бабусі і дідусі підходили до дітей, дякували за гостинці, розповідали про себе, своє життя, адже люди поважного віку не часто бувають у центрі уваги, тому прагнуть спілкування та моментів радості у їхньому самотньому житті. У кожного своя доля і шлях в цей заклад. Лише третина з них має родичів, але вони навідуються до них дуже рідко.

Завідувач, працівники та мешканці закладу від щирого серця подякували гостям за візит, солодощі та запросили і надалі відвідувати їх. Хочеться побажати всім, хто не байдужий до проблем людей поважного віку сил, здоров’я та терпіння, а всім іншим вдало пройти тест на людяність.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.