Команда «ЗАЗ 1103» ДНЗ “Вище професійне училище 11 м.Хмельницького” – учасник ІІІ гри сезону телевізійної ліги Битва вузів «КВКактус – 2018»

 

Сміх — це запорука здорового життя. Це й довели учасники команди  «ЗАЗ 1103» ДНЗ “Вище професійне училище №11 м.Хмельницького” запальною грою в КВК.

Команда-призер обласного конкурсу КВК «Проф.фест» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «ЗАЗ 1103» ДНЗ “Вище професійне училище №11 м.Хмельницького” 19 квітня прийняла участь у ІІІ грі сезону телевізійної ліги команд КВК Битва вузів «КВКактус-2018».

Позитивними емоціями зарядився кожен, хто відвідав цей захід. Адже кожна із 8 команд, яка змагалась за перемогу, викладалась сповна, дарувала хороший настрій.

Щоб насолодитися веселими жартами на гру завітало чимало глядачів,

зокрема і директор ДНЗ “Вище професійне училище №11 м.Хмельницького” Василь Селізар.

Чудовий настрій протягом трьох годин забезпечували команди з різних куточків західної України: м.Виногроадів, м.Чернівців, м.Хмельницького, м.Кам`янця-Подільського та смт.Дунаївці

Переможців визначало 12 експертів, до складу якого увійшли відомі діячі культури та мистецтва Хмельниччини.

Гра була досить напруженою, адже зібралися найсильніші. І метою кожної команди було отримати перемогу у ІІІ грі сезону. Учасники гри мали змогу показати свої таланти під час трьох конкурсів – «Привітання», «Розминка» та музичне домашнє завдання.

Протягом усіх трьох конкурсів між учасниками йшла запекла боротьба. Команди тішили глядачів цікавими жартами, піснями та сценками сьгодення. Не скупилися учасники і на «гострі» жарти, запальні танці й пісні. А глядачі, в свою чергу, підтримували гравців бурхливими оваціями. Загалом під час гри у залі панувала дружня, позитивна атмосфера,  глядачі підтримували своїх фаворитів та не шкодували для них аплодисментів.

Обрати переможця було важко, адже команди грали на приблизно однаковому високому рівні. Але найкращою  нагородою для членів команд були щирі посмішки та сміх глядачів. Чудовий КВК зарядив увесь зал веселим  настроєм та позитивними емоціями. Ніхто із глядачів не покинув зали без посмішки на обличчі.

Хлопці та дівчата з команди ДНЗ “Вище професійне училище №11 м.Хмельницького” доклали максимум зусиль та гідно представити свій навчальний заклад і професійну (професійно-технічну) освіту Хмельниччини серед кагали досвідчених команд.  Команда отримала 89 «кактусів», це на 2 «кактуси» менше ніж у переможців, та посіла ІІ місце.

Для команди «ЗАЗ 1103» КВК – це бiльш нiж просто гра веселих людей, це спосiб життя, гарне проведення часу разом iз друзями по КВК та життю – краще, що можна уявити у прекраснi юнацькі роки. 
ЗАЗ 1103” – бiльше нiж команда, це друзi, захоплення та велика гра.

Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді бажає гравцям Клубу веселих і кмітливих творчої наснаги та успіхів у подальших іграх!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.