Гурток журналістики “Медіа.com”, керівник Л.А. Хомяк

Студія журналістики «Медіа.com» створена для творчих, креативних та непосидючих!

 

За ініціативи Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації студія заснована у 2014 році на базі Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді. Керівник – Лінда Хомяк, завідувач організаційно-масовим відділом ХДЦЕВУМ, за освітою журналіст, практичні навички здобувала на радіо та телебаченні, стажувалась у Варшавському університеті, друкувалась у столичних виданнях.                               

Курс журналістики розрахований на усіх зацікавлених учнів, адже головне – це бажання. Тут ми розкриваємо творчі здібності, а якщо вони відсутні, то ми долаємо страхи, стираємо грані боязні публічних виступів, вчимося грамотно говорити і творчо мислити. Вчимося писати цікаво, висловлюватися гостро, брати інтерв’ю професійно. Розбираємо світові бестселери кінематографу, аналізуємо літературні новинки, знайомимося із знаковими постатями.

Вихованці студії долучаються до створення та формування молодіжної газети Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів області «Крила юності», створюють інформаційні повідомлення для сайту ХДЦЕВУМ, ведуть активну роботу над створенням власного каналу на youtube.

Учасники студії постійно залучені до концертної діяльності ХДЦЕВУМ, приймають активну участь над створенням сценаріїв до масових заходів, проводять творчі зустрічі, концерти та фестивалі.      

Якщо ти амбітний, активний, нестандартно мислиш та хочеш аби про тебе заговорив весь світ – заговори першим! Тобі саме  до нас! Із превеликим задоволенням чекаємо на нові обличчя, голоси та думки!                      

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.