Обласний семінар-практикум керівників літературних та театральних гуртків на тему «Літературне та театральне мистецтво як вагомий засіб впливу на формування особистості»

Обласний семінар-практикум керівників літературних та театральних гуртків на тему «Літературне та театральне мистецтво як вагомий засіб впливу на формування особистості».

Хмельницьким державним центром естетичного виховання учнівської молоді з метою вивчення та поширення досвіду роботи керівників літературних та театральних гуртків 25 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти» відбувся обласний семінар-практикум керівників літературних та театральних гуртків на тему «Літературне та театральне мистецтво як вагомий засіб впливу на формування особистості».
Розпочався обласний семінар – практикум з музичного привітання учнів ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти».
Із вітальним словом до учасників семінару-практикуму звернувся Черкаський М.В. – директор ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти».
З аналізом розвитку літературно-мистецького жанру в області виступила Посвістак І.В., завідувач методичного відділу Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Учасниками семінару відвідано майстер-клас гуртка Зразкового театрального гуртка «Лицедій» ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти», керівник Кирилюк Г.Г.
Прослухано лекцію «Ліцейний театр як засіб формування креативної особистості», керівника театрального гуртка ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти» Луценко О.В.
На завершення семінару для учасників семінару відбулася екскурсія до музею українського публіциста, вченого, журналіста Дмитра Прилюка
(с. Божиківці) та літературно-меморіального музею Анни Ахматової с. Слобідка-Шелехівська.
Час роботи семінару-практикуму промайнув швидко. Керівники літературних та театральних гуртків під час круглого столу мали можливість розставити акценти своєї роботи, обговорити проблеми та поділитися досвідом. При підведенні підсумків було визначено, що семінар-практикум був проведений на високому навчальному та організаційно-методичному рівнях. Для кожного учасника захід став гарним стимулом для удосконалення своєї роботи на місцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.