Організаторами заходу є Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді.
У конкурсі взяли участь 33 учасники з 21 навчального закладу, які виступали у двох номінаціях: солісти та малі вокальні форми.
За рішенням журі перемогу здобули:
У номінації «Солісти»:
Гран-прі
Свято Андрій, працівник Чорноострівського професійного аграрного ліцею.
І місце:
Гуцол Ірина, працівник ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»;
Хеленюк Юрій, працівник Плужненського професійного аграрного ліцею;
Безносюк Наталія, працівник ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»;
Руденька Ольга, працівник Вищого художнього професійного училища №19 смт. Гриців;
Аргунова Катерина, працівник Старокостянтинівського професійного ліцею;
Крушельницький Віктор, працівник Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького.
ІІ місце:
Кравчук Станіслав, працівник Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького;
Браславець Ірина, працівник ДНЗ «Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького»;
Савчук Юрій, працівник ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».
ІІІ місце:
Здоровик Микола, працівник ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей»;
Варивода Ірина, працівник Шепетівського професійного ліцею;
Плахтій Віктор, працівник Вищого професійного училища № 38 смт. Гриців;
Романова Олена, працівник ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти»;
Покладюк Руслан, працівник Хмельницького професійного ліцею електроніки.
У номінації «Малі вокальні форми»:
Гран-прі
Ансамбль «Червона калина» ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти».
І місце:
Дует ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» у складі: Підберезної Тетяни та Войнаровського Валентина.
ІІ місце:
Гурт “Соколи” ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»;
Тріо “Сонця Схід” Нетішинського професійного ліцею у складі: Цибульської Діани, Броновицької Ольги та Березної Ганни.
ІІІ місце
Дует Хмельницького професійного ліцею у складі: Кабанчука Віктора та Загурського Антона;
Дует ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» у складі: Мальчик Анастасії та Голуб Тетяни;
Дует ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» у складі: Думського Миколи та Яремішиної Юлії.