День Захисників та Захисниць України!

Цього дня, яке символічно призначили 14 жовтня на День Покрови Пресвятої Богородиці – захисниці козаків та українських військових, ми віддаємо честь усім тим, хто присвятив своє життя службі на благо нашої держави. Захисники та захисниці України щодня віддано боронять нашу з вами безпеку.
Тому з нагоди відзначення Дня Захисників та Захисниць України та на підтримку українських військових, щоб кожен відчув нашу підтримку та вдячність, серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О, в рамках заходів мистецьких ініціатив «Голос миру» ХОРУС ЗП(ПТ)О була проведена благодійна акція «Подаруй тепло солдату».
Приємно зазначити, що всі ЗП(ПТ)О області долучилися до проведення акції. Зусиллями волонтерських загонів учнівського самоврядування, здобувачів освіти та їх наставників були зібрані кошти у розмірі від 1500 до 10 000 грн., які передали на потреби військових з допомогою місцевих волонтерських організацій. Крім того здобувачами освіти відповідних спеціальностей було виготовлено ряд засобів для покращення умов роботи військових (дощовики, буржуйки, розвантажувальні пояси, окопні свічки), також кухарями та кондитерами виготовлено солодку продукцію, а на зібрані кошти закуплено продукти харчування та теплі речі. Здобувачі освіти власноруч виготовили обереги, листи та малюнки, які наповнили своєю любов’ю та вірою в ЗСУ!
Дякуємо всім, хто долучився до акції «Подаруй тепло солдату». Підтримуємо й надалі наших захисників! Їхня роль в житті країни – безцінна!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.