ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ОБЛАСНОГО ЗЛЬОТУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ

10 листопада 2022 року на базі Чорноострівського професійного аграрного ліцею відбувся зліт лідерів учнівського самоврядування та ІІ тур виборів президента Ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області.
Організатори заходів зльоту ХОРУС ЗП(ПТ)О: Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації; Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді та Чорноострівський професійний аграрний ліцей.
Всіх учасників зльоту радо зустріла та привітала директорка Чорноострівського професійного аграрного ліцею Яремчук Світлана Олексіївна.
Зліт відбувався в одноденному форматі, де лідерам, з 23 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, необхідно було погодити та вирішити низку важливих питань для ефективного розвитку роботи Ради протягом 2022-2023 навчального року, презентувати власні агітаційні програми, узгодити спільний план дій та окреслити перспективи на майбутнє.
Лідери розпочали роботу секції з тренінгів та ділових ігор за участі засновника консультативно-тренінгового центру психології, психолога-консультанта, коуча, арт-терапевта – Альони Мартиненко. Секція педагогів в цей час відвідала екскурсію архітектурними, історичними та культовими спорудами смт. Чорний Острів:
 • Літературно-краєзнавчим музеєм ім.. Л.Глібова
 • Палацовимкомплексом ім.. К.Пшездецького
 • Костелом Успіння Пресвятої Богородиці
  Наступним завданням лідерів було проведення ІІ туру виборів президента ХОРС ЗП(ПТ)О та оновлення складу ради. ІІ тур пройшов у формі конструктивного діалогу, представлення агітаційних програм кандидатів ХОРУС ЗП(ПТ)О та голосування. Отже, за результатами голосування президентом ХОРУС ЗП(ПТ)О обрано – Потійчук Маргариту, здобувачку освіти Вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького, першим заступником президента ради призначено – Заяць Богуслава, здобувача освіти Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького, заступником президента ради призначено – Мазуренко Єгора, здобувача освіти Хмельницького професійного ліцею, секретарем ради призначено – Ляшука Олександра, здобувача освіти ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького.
  Після обрання нової команди ХОРУС ЗП(ПТ)О про реалізацію молодіжної політики на Хмельниччині учасникам зльоту розповіла Рябчук Оксана Володимирівна – начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.
  Задля підсилення максимально активної роботи у молодих діячів було проведено творчий звіт про роботу учнівського самоврядування, волонтерських загонів ХОРУС ЗП(ПТ)О за 2021-2022 н.р. та інформаційний звіт про організацію виховної роботи серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О в умовах оголошеного в країні військового стану.
  Приємно, що до роботи зльоту лідерів учнівського самоврядування долучилися переможці обласного конкурсу естрадної пісні, присвяченого 85-річчю заснування Хмельницької області, за участі яких було проведено творчий звіт.
  По завершенню творчого звіту Рябчук Оксана Володимирівна – начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, нагородила переможців обласного конкурсу естрадної піснідипломами Департаменту освіти, науки, молоді та спорту.
  Про свої здобутки та виконану роботу обрана команда поділиться на наступному вже Всеукраїнському зльоті, який планується в червні.
  Дякуємо всім за плідну працю та бажаємо успіхів в реалізації поставлених завдань.
  З такою молоддю – все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.