Кожен з Вас – неповторна особистість, що має свій талант, який заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час. Навчання в гуртках допомагають дітям у розвитку та становленні особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенню. Саме до спілкування з Вами прагнуть учні тому, що це цікаво, захопливо, емоційно й корисно.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, терпіння і мудрості. Невичерпного творчого потенціалу, професіоналізму, успіхів у плеканні молодої генерації нашої держави. Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть вашими вірними супутниками, а шлях до професійного зростання – завжди успішним!
Чекаємо і наближаємо нашу Перемогу!![](http://estetuchnuy-centr.km.ua/wp-content/uploads/2023/09/den-pozashkvillia.jpg)
![](http://estetuchnuy-centr.km.ua/wp-content/uploads/2023/09/den-pozashkvillia.jpg)