Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

З 1 по 30 квітня в Україні тритвав благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько, живи!». Хмельницький державний центр естетичного виховання спільно з лідерами Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної ) освіти області та волонтерськими загонами  традиційно долучилися до акції.                                                                    

Мета акції –  придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України.  

 Збір коштів відбувався по всій країні в рамках 14 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».   

 Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 875 369, 23 грн., на ці кошти Фондом придбано та передано у дитячі лікарні України 229 слухових апаратів. Також, в деякі обласні центри було закуплено 12 одиниць  медичного обладнання для ранньої діагностики слуху, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.                   

За тринадцять років було зібрано 35 798 830,65 грн., придбано та передано в безкоштовне користування обласним дитячим лікарням України необхідне медичне обладнання.   

 Цьогоріч маємо найскладніший виклик, непросте завдання за всі роки проведення акцій. Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології, але в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей. Серце не може чекати, його потрібно рятувати!                                                     

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» щороку запрошує долучатись до ініціатив у якості волонтерів, організаторів, спонсорів та партнерів. Волонтерські  загони закладів професійної (професійно-технічної) освіти щороку активно долучаються до збору коштів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.