Визначили переможця обласного конкурсу КВК «Проф.фест» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

За перемогу у обласному конкурсі КВК «Проф.фест» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти боролись 13 команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Конкуренція серед команд була вкрай серйозною.

На цей конкурс  із нетерпінням чекали всі прихильники Клубу веселих і кмітливих.

Усі гравці команд намагалися зробити свій виступ по-справжньому неповторним. Тема гри була «Діло майстра величає!», тому учасники КВК мали змогу продемонструвати весь свій акторський талант і вміння жартувати, не обмежуючи свою фантазію. Гра була досить напруженою, адже зібралися найсильніші. І метою кожної команди було отримати перемогу у фінал. Учасники гри мали змогу показати свої таланти під час трьох конкурсів – «Привітання», «Розминка» та «Музичне домашнє завдання».

Протягом усіх трьох конкурсів між учасниками йшла запекла боротьба. Команди тішили глядачів цікавими жартами, піснями та сценками сьгодення. Не скупилися учасники і на «гострі» жарти, запальні танці й пісні. А глядачі, в свою чергу, підтримували гравців бурхливими оваціями. Загалом під час гри у залі панувала дружня, позитивна атмосфера,  глядачі підтримували своїх фаворитів та не шкодували для них аплодисментів.

Обрати переможця було важко, адже команди грали на приблизно однаковому високому рівні. Але найкращою  нагородою для членів команд були щирі посмішки та сміх глядачів. Чудовий КВК зарядив увесь зал веселим  настроєм та позитивними емоціями. Ніхто із глядачів не покинув зали без посмішки на обличчі. Глядачі не хотіли відпускати веселих та запальних зі сцени.

Глядачі та учасники конкурсу мали можливість не тільки по вболівати за команди, а й чудову нагоду більше дізнатися про робітничі професії. Цей конкурс став ще одним кроком професійного майбутнього тих, хто тільки стоїть на порозі вибору, і тих, хто вже здобуває професію. Жарти та сценічні образи якими команди частували глядачів, були актуальними, свіжими та відображали компетентність у сфері робітничих професій.

Запекла боротьба, гучні оплески та шквал позитивних емоцій – це все відчули гості та учасники  фіналу обласного конкурсу КВК «Про.фест» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, яка відбулася 10 грудня 2019 року.

У фіналі за перемогу боролися команди з 6  закладів професійно (професійно-технічної) освіти  області, які набрали найбільшу суму балів на півфінальних іграх.

Судили команди справедливі члени журі, серед яких Микола Лукан`юк – художній керівник народного Ст ТЕМу «ЮМОДЕС» ХНУ, президент КВН-ліги ХНУ, Ольга Поліщук – головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної адміністрації, Тетяна Електра – переможець Розсміши коміка, резидент КАМеді вумен та Бігуді шоу, Ігор Байдак – письменник, гуморист, краєзнавець, екс капітан команди КВК «Дедуктивний метод», Аліна Гембова – заступник начальника віддділу організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості і та Владислав Гребенюк – директора комунальної установи «Молодіжний Центр».

Під час усієї гри трималася інтрига, хто ж саме стане переможцем, адже усі гравці були добре підготовлені і намагалися розвеселити публіку та довести членам журі, що саме їх команда є найкращою. Але за результатами усіх конкурсів переможцем обласного конкурсу КВК «Проф.фест» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2019 року стала команда «Крейзі трудяги» Хмельницького професійного ліцею, друге місце вибороли команди: «Форсаж» ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти» та «Втомлені будівництвом» ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти». третє місце здобули: команда «Шалені шпателі» Вищого професійного училища №4 м.Хмельницького, команда «Імпульс» ДНЗ «Хмельницький центр професійної освіти сфери послуг» та команда «Адреналін» ДНЗ «Вище професійне училище №11, м.Хмельницький».

Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді завдячує керівництву закладів професійної (професійно-технічної) освіти, яке  посприяло у проведенні конкурсу  і люб’язно надало приміщення для проведення конкурсу, а саме: Вище професійне училище №4 м.Хмельницького, ДНЗ «Вище професійне училище №11, м.Хмельницький»,  Хмельницький професійний ліцей електроніки та  ДНЗ «Хмельницький центр професійної освіти сфери послуг»  .

Завершився конкурс, але не згас творчій потенціал команд. Ми маємо надію, що творчість, гумор та ентузіазм буде примножуватись та додавати запалу у здобуті професії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.